אימון אישי

אם יש לך תחושה שמשהו תקוע וקיים בך הרצון להתפתח, להתקדם ולעבוד על עצמך, הגעת למקום הנכון. אימון אישי הוא הדרך הבטוחה והקצרה להשיג את המטרות שלך. זה הזמן להתאמן על שיפור מסלול חייך.

מהו אימון אישי?

תהליך ממוקד וקצר (כ-12 מפגשים בממוצע) שיסייע לך לייצר בהירות בחייך, להציב מטרות ולהשיגן וללמוד כיצד להתגבר על מכשולים תוך שמירה על המוטיבציה שלך לפעולה. באימון ניתן לרכוש את הכלים היישומיים להגדרת שאיפותיך ואת הבטחון העצמי שיאפשר לך להגשימן.

באימון האישי חשוב להתבונן על הקיים בחייך, על הדברים שחשבת ועשית אשר הובילו אותך למקום הנוכחי ולהגדיר את המקום החדש והמתאים עבורך. האימון הוא תהליך לימודי בו נפעל יחד לצמצום הפער בין המצב המצוי למצב הרצוי. עבורך, זו הדרך ללמוד דרכי חשיבה והתנהגות שיאפשרו לך חיים של בחירות מושכלות שתקדמנה אותך הלאה.

שלבי האימון האישי

  • הכרה מעמיקה של חייך עכשיו, תוך זיהוי החסמים אשר מונעים ממך להגשים את שאיפותיך.
  • בניית חזון: הגדרה ברורה של העתיד הרצוי לך.
  • זיהוי ציוני דרך ומטרות שיקדמו אותך לחיות את החזון שלך.
  • נתווה יחד את הדרך להגשמת מטרותיך בדרכי פעולה ברורות וישימות.
  • נלווה את הפעולות שלך ונבדוק יחד את יעילותן הלכה למעשה.

החיים אחרי האימון האישי

רוב המתאמנים שלי הופכים את הכלים החדשים שלמדו לחלק בלתי נפרד משגרת חייהם. הודות לכלים אלה, הם חווים תחושת מסוגלות ועליה בביטחון העצמי שמאפשרות להם לנהל את חייהם בדיוק כפי שהגדירו לעצמם.

המתאמנים שלי הצליחו למצוא עבודות טובות יותר, להתגבר על בעיות של דחיינות וניהול זמן, לשפר מערכות יחסים קיימות, למצוא זוגיות מתאימה יותר, להקים עסקים, לקדם פרויקטים אישיים ועוד שלל מטרות שהציבו לעצמם במהלך האימון.

רוצה לבדוק מה מצבך בחיים האישיים?
לגלגל האישי >>

פנו אליי

נגישות
סגור