אימון עסקי

אם ברצונך להקים עסק אבל יש לך חששות, או שבבעלותך עסק שאינו מתקדם לשביעות רצונך, וקיימת בך נכונות לעבוד, לצמוח ולהצליח – הגעת למקום הנכון. אימון עסקי הוא הדרך הבטוחה והקצרה לקדם יעדים. זה הזמן להתאמן על שיפור מסלול העסק שלך.

מהו אימון עסקי?

אימון עסקי הוא תהליך ממוקד וקצר (כ-12 מפגשים בממוצע) שמטרתו להביא את העסק שלך להגדלת היקף הלקוחות והגברת המכירות. האימון יכול לעזור לך בתחומים שונים בעסק: לשפר את התקשורת עם נושאי התפקידים, לנצל את הזמן שלך ביעילות  ואפילו להתמודד עם ניהול כספים וגביה. כל אלה ועוד יסייעו להשגת המטרות הרצויות בעסק תוך כדי עבודה אפקטיבית ומהירה יותר.

במה שונה אימון עסקי מייעוץ עסקי?

להבדיל מייעוץ עסקי, אימון עסקי מתמקד גם באנשים הפרטיים המרכיבים את הארגון. יועץ עסקי אמנם מביא עמו ידע מקצועי בתחום ספציפי, אך בהרבה מקרים העצות אינן מיושמות ביעילות מאחר שאינן מתאימות לאופי של מי שעומד או עומדת בראש העסק ולבעלי התפקידים האחרים.  האימון העסקי משלב בתוכו גם אימון אישי. במהלך האימון נבין יחד מהם הרעיונות שעמדו בבסיס הקמת העסק שלך, מהן מטרותיך ואיך יראה העסק בעוד מספר שנים על פי רצונך. תוך כדי, ניתן גם מקום לשאיפות ולמטרות האישיות שלך ונמצא דרך לשלבן במטרות העסקיות כדי להניע אותך להצלחה.

שלבי האימון העסקי

  • ניתוח מהות העסק, התרבות הארגונית בו ודרכי הפעולה הנוכחיות.
  • הבנה של הערכים המנחים אותך ושל החסמים המונעים ממך להשיג מטרות.
  • בניית חזון עסקי: ניסוח מצב העסק האופטימלי על פי הגדרתך.
  • הגדרת המטרות שתקדמנה אותך ואת העסק להגשמת החזון.
  • בניית תכנית פעולה ברורה וישימה שתוביל אותך להצלחה.
  • ליווי הפעולות שבצעת ובדיקת יעילותן הלכה למעשה.

רוצה לבדוק מה מצבך בחיים העסקיים?
לגלגל העסקי >>

פנו אליי

נגישות
סגור